Calibre-Web - en to sk_SK translation catalogue (800 entries)

en: %(book)s send to E-Reader
sk_SK: %(book)s bol odoslaný do čítačky

en: %(book)s send to eReader
sk_SK: %(book)s odoslaná do čítačky

en: %(format)s format not found for book id: %(book)d
sk_SK: Formát %(format)s sa nenašiel pre knihu s ID: %(book)d

en: %(format)s format not found on disk
sk_SK: Formát %(format)s sa nenachádza na disku

en: %(format)s not found on Google Drive: %(fn)s
sk_SK: %(format)s sa nenašiel na Google Drive: %(fn)s

en: %(format)s not found: %(fn)s
sk_SK: %(format)s sa nenašiel: %(fn)s

en: %(name)s's Profile
sk_SK: Profil pre %(name)s

en: %(provider)s OAuth Client Id
sk_SK: %(provider)s OAuth klientské ID

en: %(provider)s OAuth Client Secret
sk_SK: %(provider)s OAuth klientské tajomstvo

en: %(seriesindex)s is not a valid number, skipping
sk_SK: %(seriesindex)s nie je platné číslo, preskakuje sa

en: '%(langname)s' is not a valid language
sk_SK: '%(langname)s' nie je platný jazyk

en: (Please ensure that users also have upload permissions)
sk_SK: (Zaistite, prosím, že používateľ má tiež právo nahrávať)

en: (Public)
sk_SK: (Verejné)

en: A new update is available. Click on the button below to update to the latest version.
sk_SK: Je dostupná nová aktualizácia. Ak chcete aktualizovať na najnovšiu verziu, kliknite na tlačidlo dolu.

en: A new update is available. Click on the button below to update to version: %(version)s
sk_SK: Je dostupná nová aktualizácia. Kliknite na tlačidlo dolu, ak chcete aktualizovať na verziu: %(version)s

en: A private shelf with the name '%(title)s' already exists.
sk_SK: Súkromná polica s názvom '%(title)s' už existuje.

en: A public shelf with the name '%(title)s' already exists.
sk_SK: Verejná polica s názvom '%(title)s' už existuje.

en: About
sk_SK: O programe

en: Access Logfile Location is not Valid, Please Enter Correct Path
sk_SK: Umiestnenie súbor denníka prístupov nie je platné, zadajte prosím správnu cestu

en: Account
sk_SK: Účet

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add Allowed/Denied Tags
sk_SK: Pridať Povolené/Zakázané značky

en: Add Allowed/Denied custom column values
sk_SK: Pridať Povolené/Zakázané používateľom definované hodnoty stĺpca

en: Add Domain
sk_SK: Pridať doménu

en: Add Identifier
sk_SK: Pridať identifikátor

en: Add New User
sk_SK: Pridať nového používateľa

en: Add View Restriction
sk_SK: Pridať obmedzenie zobrazenia

en: Add allowed/Denied Custom Column Values
sk_SK: Pridať povolené/zakázané užívateľom definovaných hodnôt stĺpca

en: Add new user
sk_SK: Pridať nového používateľa

en: Add to archive
sk_SK: Pridať do archívu

en: Add to shelf
sk_SK: Pridať do police

en: Admin
sk_SK: Správca

en: Admin User
sk_SK: Používateľ Správca

en: Admin page
sk_SK: Stránka správcu

en: Administration
sk_SK: Správa

en: Advanced Search
sk_SK: Rozšírené hľadanie

en: All
sk_SK: Všetko

en: Allow
sk_SK: Povoliť

en: Allow Changing Password
sk_SK: Povoliť zmenu hesla

en: Allow Delete Books
sk_SK: Povoliť mazanie kníh

en: Allow Downloads
sk_SK: Povoliť sťahovanie

en: Allow Edit
sk_SK: Povoliť úpravu

en: Allow Editing Public Shelves
sk_SK: Povoliť úpravu verejných políc

en: Allow Reverse Proxy Authentication
sk_SK: Povoliť reverznú proxy autentifikáciu

en: Allow Uploads
sk_SK: Povoliť nahrávanie

en: Allow eBook Viewer
sk_SK: Povoliť zobrazovač e-knihy

en: Allowed Column Values
sk_SK: Povolené hodnoty stĺpca

en: Allowed Domains (Whitelist)
sk_SK: Povolené domény (Biely zoznam)

en: Allowed Tags
sk_SK: Povolené značky

en: Allowed Upload Fileformats
sk_SK: Povolené formáty pre nahrávanie

en: Alphabetical Books
sk_SK: Knihy podľa abecedy

en: An unknown error occurred. Please try again later.
sk_SK: Vyskytla sa neočakávaná chyba. Prosím, skúste to opäť neskôr.

en: Anonymous
sk_SK: Anonymný

en: Anonymous Browsing
sk_SK: Anonymné prezeranie

en: Archive Status
sk_SK: Stav archivácie

en: Archived
sk_SK: Archivovaný

en: Archived Books
sk_SK: Archivované knihy

en: Are you really sure?
sk_SK: Naozaj to chcete?

en: Are you sure you want delete Calibre-Web's sync database to force a full sync with your Kobo Reader?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať synchronizačnú databázu Calibre-Web aby ste vynútili úplnú synchronizáciu s vašou Kobo čítačkou?

en: Are you sure you want to change Calibre library location?
sk_SK: Naozaj chcete zmenit umiestnenie pre knižnicu Calibre?

en: Are you sure you want to change locales of selected user(s)?
sk_SK: Naozaj chcete zmeniť nastavenia jazykov pre vybraných používateľov?

en: Are you sure you want to change shelf sync behavior for the selected user(s)?
sk_SK: Naozaj chcete zmeniť synchronizačné správanie sa police pre vybraných používateľov?

en: Are you sure you want to change the selected restrictions for the selected user(s)?
sk_SK: Naozaj chcete zmeniť vybrané obmedzenia pre vybraných používateľov?

en: Are you sure you want to change the selected role for the selected user(s)?
sk_SK: Naozaj chcete zmeniť vybrané role pre vybraných používateľov?

en: Are you sure you want to change the selected visibility restrictions for the selected user(s)?
sk_SK: Naozaj chcete zmeniť vybrané obmedzenia viditeľnosti pre vybraných používateľov?

en: Are you sure you want to change visible book languages for selected user(s)?
sk_SK: Naozaj chcete zmeniť viditeľné jazkyky pre knihy pre vybraných používateľov?

en: Are you sure you want to delete this shelf?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto poličku?

en: Are you sure you want to restart?
sk_SK: Skutočne chcete reštartovať?

en: Are you sure you want to shutdown?
sk_SK: Skutočne chcete vypnúťť?

en: Arrange books manually
sk_SK: Usporiadať knihy manuálne

en: At Least One LDAP User Not Found in Database
sk_SK: Minimálne jeden LDAP používateľ sa nenachádza v databáze

en: Attachment Size Limit
sk_SK: Limit pre veľkosť prílohy

en: Authenticate Google Drive
sk_SK: Autentifikovať Google Drive

en: Author
sk_SK: Autor

en: Author Sort
sk_SK: Triedenie podľa autora knihy

en: Authors
sk_SK: Autori

en: Authors in this Library
sk_SK: Autori v tejto knižnici

en: Autodetect
sk_SK: Automatická detekcia

en: Back
sk_SK: Naspäť

en: Backing up Metadata
sk_SK: Zálohovať metadáta

en: Basic
sk_SK: Základná

en: Basic Configuration
sk_SK: Základná konfigurácia

en: Best
sk_SK: Najlepšie

en: Black
sk_SK: Čierne

en: Book %(index)s of %(range)s
sk_SK: Kniha %(index)s z %(range)s

en: Book Details
sk_SK: Detailu o knihe

en: Book Format Successfully Deleted
sk_SK: Kniha s formátom bola úspešne zmazaná

en: Book Successfully Deleted
sk_SK: Kniha bola úspešne zmazaná

en: Book Title
sk_SK: Názov knihy

en: Book has been added to shelf: %(sname)s
sk_SK: Kniha bola pridaná do police: %(sname)s

en: Book has been removed from shelf: %(sname)s
sk_SK: Kniha bola odstránená z police: %(sname)s

en: Book is already part of the shelf: %(shelfname)s
sk_SK: Kniha je už na polici: %(shelfname)s

en: Book path %(path)s not found on Google Drive
sk_SK: Cesta ku knihe %(path)s sa nenašla na Google Drive

en: Book successfully queued for converting to %(book_format)s
sk_SK: Kniha bola úspešne zaradená na prevod do %(book_format)s

en: Books
sk_SK: Knihy

en: Books List
sk_SK: Zoznam kníh

en: Books are already part of the shelf: %(name)s
sk_SK: Táto polica už obssahuje knihu: %(name)s

en: Books have been added to shelf: %(sname)s
sk_SK: Do police sa pridala kniha: %(sname)s

en: Books in this Library
sk_SK: Knihy v tejto knižnici

en: Books must first be archived and the device synced before a book can safely be deleted.
sk_SK: Kniha musí byť najskôr archivovaná a zariadenie synchronizované pred tým než môže byť kniha bezpečne zmazaná.

en: Books ordered by Author
sk_SK: Knihy usporiadané podľa autora

en: Books ordered by Languages
sk_SK: Knihy usporiadané podľa jazyka

en: Books ordered by Rating
sk_SK: Knihy usporiadané podľa hodnotenia

en: Books ordered by category
sk_SK: Knihy usporiadané podľa kategórie

en: Books ordered by file formats
sk_SK: Knihy usporiadané podľa súborových formátov

en: Books ordered by publisher
sk_SK: Knihy usporiadané podľa vydavateľa

en: Books ordered by series
sk_SK: Knihy usporiadané podľa série

en: Books organized in shelves
sk_SK: Knihy organizované v policiach

en: Books per Page
sk_SK: Kníh na stránku

en: Books sorted alphabetically
sk_SK: Knihy zotriedené podľa abecedy

en: Books with Title will be merged from:
sk_SK: Kniha z názvom bude zlúčená s:

en: Browse
sk_SK: Prechádzať

en: Calibre Database Directory
sk_SK: Adresár databázy Calibre

en: Calibre E-Book Converter Settings
sk_SK: Nastavenie Calibre prevádzača e-kníh

en: Calibre ebook-convert %(tool)s not found
sk_SK: Nástroj pre prevod ebook-convert %(tool)s sa nenašiel

en: Calibre failed with error: %(error)s
sk_SK: Calibre zlyhal s chybou: %(error)s

en: Calibre-Web Instance is unconfigured, please contact your administrator
sk_SK: Inštancia Calibre-Web nie je nastavené, kontaktujte prosím vašeho správcu

en: Calibre-Web Log:
sk_SK: Calibre-Web denník:

en: Calibre-Web Test Email
sk_SK: Testovací e-mail Calibre-Web

en: Calibre-Web configuration updated
sk_SK: Konfigurácia Calibre-Web bola aktualizovaná

en: Calibre-Web eBook Catalog
sk_SK: Katalóg e-kníh Calibre-Web

en: Calibre-Web will search for updated Covers and update Cover Thumbnails, this may take a while?
sk_SK: Calilbre-Web vyhľadá aktualizované obálky a aktualizuje ich náhľady, môže to chvíľu trvať?

en: Callback domain is not verified, please follow steps to verify domain in google developer console
sk_SK: Doména spätného volania nie je verifikovaná, prosím, vykonajte kroky na verifikáciu domény v konzole Google vývojára

en: Can't delete Guest User
sk_SK: Nie je možné zmazať používateľa Hosť

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cancelled
sk_SK: Zrušená

en: Cannot activate LDAP authentication
sk_SK: Nie je možné aktivovať LDAP autentifikáciu

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Categories in this Library
sk_SK: Kategórie v tejto knižnici

en: Category: %(name)s
sk_SK: Kategória: %(name)s

en: Certfile Location is not Valid, Please Enter Correct Path
sk_SK: Umiestnenie súboru s certifikátmi nie je platné, zadajte prosím správnu cestu

en: Change Password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Change order of Shelf: '%(name)s'
sk_SK: Zmeniť poradie police: '%(name)s'

en: Check for Update
sk_SK: Kontrola aktualizácie

en: Choose File Location
sk_SK: Vyberte umiestnenie súboru

en: Choose a username
sk_SK: Vyberte si meno používateľa

en: Clearing cover thumbnail cache
sk_SK: Vyrovnávacia pamäť pre obálky kníh sa vyprázdňuje

en: Click on the button below to update to the latest stable version.
sk_SK: Ak chcete aktualizovať na najnovšiu stabilnú verziu, kliknite na tlačidlo dolu.

en: Click the cover to load metadata to the form
sk_SK: Kliknite na oblálku aby ste načítali metadáta do formulára

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Comic Reader
sk_SK: Čítačka komiksov

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Configuration
sk_SK: Konfigurácia

en: Connection error
sk_SK: Chyba spojenia

en: Convert
sk_SK: Previesť

en: Convert %(orig)s to %(format)s and send to eReader
sk_SK: Previesť %(orig)s na %(format)s a odoslať do čítačky

en: Convert book
sk_SK: Previesť knihu

en: Convert book format:
sk_SK: Previesť knihu s formátom:

en: Convert from:
sk_SK: Previesť z:

en: Convert non-English characters in title and author while saving to disk
sk_SK: Previesť neanglické znaky v názve a mene autora počas ukladania na disk

en: Convert to:
sk_SK: Previesť do:

en: Converted file not found or more than one file in folder %(folder)s
sk_SK: Prevádzaný súbor sa nenašiel alebo viac ako jeden súbor v zložke %(folder)s

en: Could not add books to shelf: %(sname)s
sk_SK: Nemôžem pridať knihu do police: %(sname)s

en: Could not fetch update information
sk_SK: Nebolo možné stiahnuť aktualizačnú informáciu

en: Could not login: %(message)s
sk_SK: Nemôžem prihlásiť: %(message)s

en: Cover
sk_SK: Obálka knihy

en: Cover Format Error
sk_SK: Chyba formátu obálky knihy

en: Cover Thumbnails
sk_SK: Náhľad obálky knihy

en: Cover-file is not a valid image file, or could not be stored
sk_SK: Súbor obálky knihy nie je platný súbor s obrázkom alebo nie je uložený

en: Create Issue
sk_SK: Vytvoriť hlásenie problému

en: Create a Shelf
sk_SK: Vytvoriť policu

en: Create an API Key
sk_SK: Vytvoriť kľúč API

en: Create/View
sk_SK: Vytvoriť/Zobraziť

en: Current Version
sk_SK: Aktuálna verzia

en: Custom Column No.%(column)d does not exist in calibre database
sk_SK: Používateľom definovaný stĺpec č. %(column)d v Calibre databáze neexistuje

en: Custom Filter
sk_SK: Filter používateľa

en: DB Location is not Valid, Please Enter Correct Path
sk_SK: Umiestnenie databáze nie je platné, zadajte prosím správnu cestu

en: DB is not Writeable
sk_SK: Do databázy nie je možné zapisovať

en: DJVU Reader
sk_SK: DJVU čítačka

en: Dark
sk_SK: Tmavé

en: Database Configuration
sk_SK: Konfigurácia databázy

en: Database Settings updated
sk_SK: Nastavenia databáze boli aktualizované

en: Database connections are closed
sk_SK: Spojenia s databázou sú uzavreté

en: Default Language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: Default Settings for New Users
sk_SK: Predvolené nastavenia pre nových používateľov

en: Default Visibilities for New Users
sk_SK: Predvolené viditeľnosti pre nových používateľov

en: Default Visible Language of Books
sk_SK: Predvolené viditeľné jazyky pre knihy

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Delete Book
sk_SK: Zmazať knihu

en: Delete User
sk_SK: Zmazať používateľa

en: Delete formats:
sk_SK: Zmazať formáty:

en: Delete this Shelf
sk_SK: Zmazať túto poličku

en: Deleting book %(id)s failed: %(message)s
sk_SK: Mazanie knihy %(id)s zlyhalo: %(message)s

en: Deleting book %(id)s from database only, book path in database not valid: %(path)s
sk_SK: Mazanie knihy %(id)s iba z databázy, cesta ku knihe v databáze nie je platná: %(path)s

en: Deleting bookfolder for book %(id)s failed, path has subfolders: %(path)s
sk_SK: Mazanie zložky pre knihu %(id)s zlyhalo, cesta má vnorené adresáre: %(path)s

en: Denied Column Values
sk_SK: Zakázané hodnoty stĺpca

en: Denied Domains (Blacklist)
sk_SK: Zakázané domény (Čierny zoznam)

en: Denied Tags
sk_SK: Zakázané značky

en: Deny
sk_SK: Odmietnuť

en: Description
sk_SK: Popis

en: Description:
sk_SK: Popis:

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Direction
sk_SK: Smer

en: Disable Change order
sk_SK: Znemožniť zmenu poradia

en: Discover
sk_SK: Objaviť

en: Discover (Random Books)
sk_SK: Objaviť (Náhodné knihy)

en: Display
sk_SK: Zobraziť

en: Do you really want to delete the Kobo Token?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať Kobo-žetón?

en: Do you really want to delete this domain?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto doménu?

en: Do you really want to delete this user?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať tohot používateľa?

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Download Access Log
sk_SK: Stiahnuť denník prístupu

en: Download Calibre-Web Log
sk_SK: Stiahnuť Calibre-Web denník

en: Download Debug Package
sk_SK: Stiahnuť ladiaci balík

en: Downloaded Books
sk_SK: Stiahnuté knihy

en: Downloaded books by %(user)s
sk_SK: Knihy stiahnuté: %(user)s

en: Downloading update package
sk_SK: Sťahuje sa aktualizačný balík

en: Downloads
sk_SK: Stiahnutia

en: Drag to Rearrange Order
sk_SK: Potiahnite pre zmenu poradia

en: E-mail is not from valid domain
sk_SK: E-mail nie je z platnej domény

en: Ebook converter failed with unknown error
sk_SK: Prevádzač e-kníh zlyhal s neznámou chybou

en: Ebook-converter failed: %(error)s
sk_SK: Prevádzač e-kníh zlyhal: %(error)s

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Allowed Column Values
sk_SK: Upraviť povolené hodnoty stĺpca

en: Edit Allowed Tags
sk_SK: Upraviť povolené znaťky

en: Edit Basic Configuration
sk_SK: Upraviť základnú konfiguráciu

en: Edit Calibre Database Configuration
sk_SK: Upraviť configuráciu databázy Calibre

en: Edit Denied Column Values
sk_SK: Upraviť zakázané hodnoty stĺpca

en: Edit Denied Tags
sk_SK: Upraviť zakázané značky

en: Edit Email Server Settings
sk_SK: Upraviť nastavenie pre poštový server

en: Edit Metadata
sk_SK: Upraviť metadáta

en: Edit Public Shelves
sk_SK: Upraviť verejné police

en: Edit Scheduled Tasks Settings
sk_SK: Upraviť nastavenia naplánovaných úloh

en: Edit Shelf Properties
sk_SK: Upraviť vlastnosti police

en: Edit UI Configuration
sk_SK: Upraviť konfiguráciu používateľského rozhrania

en: Edit User
sk_SK: Upraviť používateľa

en: Edit User %(nick)s
sk_SK: Upraviť používateľa %(nick)s

en: Edit Users
sk_SK: Upraviť používateľov

en: Edit a shelf
sk_SK: Upraviť policu

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Email Account Type
sk_SK: Typ e-mailového účtu

en: Email Server Settings
sk_SK: Nastavenia poštového servera

en: Email Server Settings updated
sk_SK: Nastavenia poštového servera boli aktualizované

en: Email Service
sk_SK: Poštová služba

en: Email can't be empty and has to be a valid Email
sk_SK: E-mailová adresa nemôže byť prázdna a musí byť platná

en: Enable Access Log
sk_SK: Povoliť denník pristupu

en: Enable Anonymous Browsing
sk_SK: Povoliť anonymné prechádzanie

en: Enable Change order
sk_SK: Povoloť zmenu poradia

en: Enable Kobo sync
sk_SK: Povoliť synchronizáciu Kobo

en: Enable Magic Link Remote Login
sk_SK: Povoliť vzdialené prihlasovanie Magic Link

en: Enable Public Registration
sk_SK: Povoliť verejnú registráciu

en: Enable Uploads
sk_SK: Povoliť nahrávanie

en: Encryption
sk_SK: Šifrovanie

en: Ended
sk_SK: Ukončená

en: Enforce lowercase characters
sk_SK: Vyžadovať malé písmená

en: Enforce number
sk_SK: Vyžadovať číslo

en: Enforce special characters
sk_SK: Vyžadovať špeciálne znaky

en: Enforce uppercase characters
sk_SK: Vyžadovať veľké písmená

en: Enter
sk_SK: Zadať

en: Enter Author Sort
sk_SK: Zadajte triedenie podľa autora knihy

en: Enter Authors
sk_SK: Zadajte autorov

en: Enter Categories
sk_SK: Zadajte kategórie

en: Enter Email
sk_SK: Zadať e-mail

en: Enter Languages
sk_SK: Zadajte jazyky

en: Enter Publishers
sk_SK: Zadajte vydavateľov

en: Enter Series
sk_SK: Zadajte série

en: Enter Tag
sk_SK: Zadať štítok

en: Enter Title
sk_SK: Zadajte názov

en: Enter Title Sort
sk_SK: Zadajte triedenie podľa názvu knihy

en: Enter Username
sk_SK: Upraviť meno používateľa

en: Enter comments
sk_SK: Zadajte komentáre

en: Enter domainname
sk_SK: Zadajte doménové meno

en: Enter eReader Email
sk_SK: Zadať e-mail pre čítačku

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error Downloading Cover
sk_SK: Chyba pri sťahovaní obálky knihy

en: Error deleting Shelf
sk_SK: Chyba pri mazaní police

en: Error editing book: {}
sk_SK: Chyba pri úprave knihy: {}

en: Error executing UnRar
sk_SK: Chyba pri spustení Unrar

en: Error in rename file in path: {}
sk_SK: Chyba pri premenovaní v ceste: {}

en: Error on search for custom columns, please restart Calibre-Web
sk_SK: Chyba pri čítaní používateľom definovaných stĺpcov, reštartujte prosím Calibre-Web

en: Error opening shelf. Shelf does not exist or is not accessible
sk_SK: Chyba pri otváraní police. Polica neexistuje alebo je neprístupná

en: Error: %(ldaperror)s
sk_SK: Chyba: %(ldaperror)s

en: Error: No user returned in response of LDAP server
sk_SK: Chyba: Odpoveď LDAP servera neobsahuje žiadneho používateľa

en: Exchange author and title
sk_SK: Vymeniť autora a názov

en: Exclude Extensions
sk_SK: Vylúčiť rozšírenia

en: Exclude Languages
sk_SK: Vylúčiť jazyky

en: Exclude Series
sk_SK: Vylúčiť série

en: Exclude Shelves
sk_SK: Vylúčiť police

en: Exclude Tags
sk_SK: Vylúčiť značky

en: Execution permissions missing
sk_SK: Chýba právo na vykonanie

en: Extensions
sk_SK: Rozšírenia

en: External Port
sk_SK: Externý port

en: External binaries
sk_SK: Externé binárky

en: Failed
sk_SK: Neúspešná

en: Failed to Create at Least One LDAP User
sk_SK: Vytvorenie minimálne jedného LDAP používateľa zlyhalo

en: Failed to Move Cover File %(file)s: %(error)s
sk_SK: Zlyhal presun súboru obalky %(file)s: %(error)s

en: Failed to create path %(path)s (Permission denied).
sk_SK: Nebolo možné vytvoriť cestu %(path)s (Povolenie zamietnuté).

en: Failed to create path for cover
sk_SK: Vytváranie cesty k obálke knihy zlyhalo

en: Failed to extract at least One LDAP User
sk_SK: Extrakcia minimálne jedného LDAP používateľa zlyhala

en: Failed to fetch user info from GitHub.
sk_SK: Získanie používateľa z GitHub-u zlyhalo.

en: Failed to fetch user info from Google.
sk_SK: Získanie používateľa z Google zlyhalo.

en: Failed to log in with GitHub.
sk_SK: Prihlásenie na GitHub zlyhalo.

en: Failed to log in with Google.
sk_SK: Prihlásenie na Google zlyhalo.

en: Failed to store file %(file)s.
sk_SK: Zlyhalo uloženie súboru: %(file)s.

en: Fallback Login as: '%(nickname)s', LDAP Server not reachable, or user not known
sk_SK: Záložné prihlásenie ako: '%(nickname)s', LDAP server je nedostupný alebo používateľ je neznámy

en: Feature Configuration
sk_SK: Konfigurácia funkčnosti

en: Fetch Cover from URL (JPEG - Image will be downloaded and stored in database)
sk_SK: Načítať obálku z URL (JPEG-obrázok sa stiahne a uloží v databáze)

en: Fetch Metadata
sk_SK: Načítať metadáta

en: File %(file)s not found on Google Drive
sk_SK: Súbor %(file)s sa nenašiel na Google Drive

en: File %(file)s uploaded
sk_SK: Súbor %(file)s bol nahraný

en: File %(filename)s could not saved to temp dir
sk_SK: Súbor %(filename)s nebolo možné uložiť do dočasného adresára

en: File extension '%(ext)s' is not allowed to be uploaded to this server
sk_SK: Prípona súboru '%(ext)s' nemôže byť nahraná na tento server

en: File format %(ext)s added to %(book)s
sk_SK: Súborový formát %(ext)s bol pridaný k %(book)s

en: File format: %(format)s
sk_SK: Súborový formát: %(format)s

en: File formats
sk_SK: Súborové formáty

en: File formats list
sk_SK: Zoznam súborových formátov

en: File to be uploaded must have an extension
sk_SK: Súbor ktorý sa má nahrať musí mať príponu

en: Files could not be replaced during update
sk_SK: Nebolo možné nahradiť súbory počas aktualizácie

en: Finished
sk_SK: Hotová

en: Flip
sk_SK: Prevrátiť

en: Flip Image
sk_SK: Prevrátiť obrázok

en: Following Settings are Needed For User Import
sk_SK: Pre import používateľa sú potrebné nasledovné nastavenia

en: Font Sizes
sk_SK: Veľkosť písma

en: Force full kobo sync
sk_SK: Vynútiť úplnú synchronizáciu Kobo

en: Forgot Password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: Found an existing account for this Email address
sk_SK: Pre túto poštovú adresu sa našiel existujúci účet

en: Found no valid gmail.json file with OAuth information
sk_SK: Nenašiel sa súbor gmail.json s OAuth informáciou

en: From Email
sk_SK: Z poštovej adresy

en: From:
sk_SK: Od:

en: General error
sk_SK: Všeobecná chyba

en: Generate Kobo Auth URL
sk_SK: Vygenerovať autentifikačné URL pre Kobo

en: Generate Metadata Backup Files
sk_SK: Vygenerovať záložné súbory pre metadáta

en: Generate Series Cover Thumbnails
sk_SK: Vygenerovať náhľady obálok kníh pre série

en: Generate Thumbnails
sk_SK: Generovať náhľady

en: Generate series cover thumbnails
sk_SK: Generovať náhľady obálok pre série

en: Generated %(count)s cover thumbnails
sk_SK: Bolo vygenerovaných %(count)s náhľadov obálok kníh

en: Generated {0} series thumbnails
sk_SK: Bolo vygenerovaných {0} náhľadov pre série

en: Get Started with Calibre-Web
sk_SK: Začnite s aplikáciu Calibre-Web

en: GitHub Oauth error, please retry later.
sk_SK: Chyba GitHub OAuth, skúste to prosím neskôr.

en: GitHub Oauth error: {}
sk_SK: Chyba GitHub OAuth: {}

en: Gmail Account
sk_SK: Gmail účet

en: Gmail via Oauth2
sk_SK: GMail skrz OAuthľ

en: Goodreads API Key
sk_SK: Goodreads API kľúč

en: Goodreads API Secret
sk_SK: Goodreads API tajomstvo

en: Google Drive Calibre folder
sk_SK: Calibre zložka na Google Drive

en: Google Drive setup not completed, try to deactivate and activate Google Drive again
sk_SK: Nastavenie Google Drive nie je dokončené, skúste deaktivovať a znovu aktivovať Google Drive

en: Google Oauth error, please retry later.
sk_SK: Chyba Google OAuth, skúste to prosím neskôr.

en: Google Oauth error: {}
sk_SK: Chyba Google OAuth: {}

en: Grid
sk_SK: Mriežka

en: Guest Name can't be changed
sk_SK: Meno hosťa nie je možné zmeniť

en: Guest can't have this role
sk_SK: Hosť nemôže mať túto rolu

en: Guest can't have this view
sk_SK: Hosť nemôže mať toto zobrazenie

en: Guest's Locale is determined automatically and can't be set
sk_SK: Nastavenie jazyka pre hosťa sa určí automaticky a nie je možné ho nastaviť

en: HTTP Error
sk_SK: HTTP chyba

en: Height
sk_SK: Na šírku

en: Hidden Book
sk_SK: Skryté chyby

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Home
sk_SK: Domov

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: Hot Books
sk_SK: Horúce knihy

en: Hot Books (Most Downloaded)
sk_SK: Horúce knihy (Najviac sťahované)

en: Identifier Type
sk_SK: Typ identifikátora

en: Identifier Value
sk_SK: Hodnota identifikátora

en: Identifiers
sk_SK: Identifikátory

en: Identifiers are not Case Sensitive, Overwriting Old Identifier
sk_SK: Identifikátory nerozlišujú malé a veľké písmená, prepisuje sa starý identifikátor

en: If this is a scheduled task, it will be re-ran during the next scheduled time.
sk_SK: Ak je toto naplánovaná úloha, bude znovu spustená v najbližšom naplánovanom čase.

en: Import LDAP Users
sk_SK: Importovať LDAP používateľov

en: Important Kobo Note: deleted books will remain on any paired Kobo device.
sk_SK: Dôležitá poznámka pre Kobo: zmazané knihy zostanú na každom spárovanom Kobo zariadení.

en: In Library
sk_SK: V knižnici

en: Installed Version
sk_SK: Nainštalovaná verzia

en: Into Book with Title:
sk_SK: Na knihu s názvom:

en: Invalid Action
sk_SK: Neplatná akcia

en: Invalid Email address format
sk_SK: Neplatný formát poštovej adresy

en: Invalid Read Column
sk_SK: Neplatný stĺpec na čítanie

en: Invalid Restricted Column
sk_SK: Neplatný stĺpec na obmedzenie

en: Invalid cover file content
sk_SK: Neplatný obsah súboru obalky knihy

en: Invalid duration for task specified
sk_SK: Bol uvedený neplatný doba behu

en: Invalid role
sk_SK: Neplatná rola

en: Invalid shelf specified
sk_SK: Vybraná neplatná polica

en: Invalid start time for task specified
sk_SK: Bol uvedený neplatný čas spustenia

en: Invalid view
sk_SK: Neplatné zobrazenie

en: Kepubify-converter failed: %(error)s
sk_SK: Prevádzač Kepubify zlyhal: %(error)s

en: Keyboard Shortcuts
sk_SK: Klávesové skratky

en: Keyfile Location is not Valid, Please Enter Correct Path
sk_SK: Umiestnenie súboru s kľúčmi nie je platné, zadajte prosím správnu cestu

en: Keyword
sk_SK: Kľúčové slovo

en: Kobo Setup
sk_SK: Nastavenie Kobo

en: Kobo Sync Token
sk_SK: Synchronizačný žetón Kobo

en: Kobo Token:
sk_SK: Kobo žetón:

en: LDAP Administrator Password
sk_SK: Heslo pre LDAP správcu

en: LDAP Administrator Username
sk_SK: Meno používateľa pre LDAP správcu

en: LDAP Authentication
sk_SK: LDAP autentifikácia

en: LDAP CACertificate Path (Only needed for Client Certificate Authentication)
sk_SK: Cesta k LDAP CA-certifikátu (potrebná iba pre autentifikáciu certifikátom klienta)

en: LDAP CACertificate, Certificate or Key Location is not Valid, Please Enter Correct Path
sk_SK: LDAP CA-certifikát, certifikát alebo umiestnenie kľúča nie je platné. Zadajte prosím správnu cestu

en: LDAP Certificate Path (Only needed for Client Certificate Authentication)
sk_SK: Cesta k LDAP certifikátu (potrebná iba pre autentifikáciu certifikátom klienta)

en: LDAP Distinguished Name (DN)
sk_SK: LDAP rozlišovacie meno (DN)

en: LDAP Encryption
sk_SK: LDAP šifrovanie

en: LDAP Group Members Field
sk_SK: Pole členov LDAP skupiny

en: LDAP Group Name
sk_SK: Meno LDAP skupiny

en: LDAP Group Object Filter
sk_SK: Filter pre LDAP objekt skupiny

en: LDAP Group Object Filter Has Unmatched Parenthesis
sk_SK: Filter pre LDAP objekt skupiny má nezhodu v zátvorkách

en: LDAP Group Object Filter Needs to Have One "%s" Format Identifier
sk_SK: Filter pre LDAP objekt skupiny potrebuje jeden "%s" formátový identifikátor

en: LDAP Keyfile Path (Only needed for Client Certificate Authentication)
sk_SK: Cesta k LDAP súboru kľúča (potrebná iba pre autentifikáciu certifikátom klienta)

en: LDAP Member User Filter
sk_SK: Filter pre LDAP členstvo požívateľa

en: LDAP Member User Filter Detection
sk_SK: Detekcia filtra pre LDAP členstvo používateľa

en: LDAP Member User Filter Has Unmatched Parenthesis
sk_SK: Filter pre LDAP členstvo používateľa má nezhodu v zátvorkách

en: LDAP Member User Filter needs to Have One "%s" Format Identifier
sk_SK: Filter pre LDAP členstvo používateľa potrebuje jeden "%s" formátový identifikátor

en: LDAP Server Host Name or IP Address
sk_SK: Hostiteľské meno alebo IP adresa LDAP servera

en: LDAP Server Port
sk_SK: Port LDAP servera

en: LDAP Server is OpenLDAP?
sk_SK: LDAP server je OpenLDAP?

en: LDAP User Object Filter
sk_SK: Filter pre LDAP objekt používateľa

en: LDAP User Object Filter Has Unmatched Parenthesis
sk_SK: Filter pre LDAP objekt používateľa má nezhodu v zátvorkách

en: LDAP User Object Filter needs to Have One "%s" Format Identifier
sk_SK: Filter pre LDAP objekt používateľa potrebuje jeden "%s" formátový identifikátor

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Language of Books
sk_SK: Jazyk kníh

en: Language: %(name)s
sk_SK: Jazyk: %(name)s

en: Languages
sk_SK: Jazyky

en: Left to Right
sk_SK: Zľava doprava

en: Library Statistics
sk_SK: Štatistiky police

en: Light
sk_SK: Svetlé

en: Limit failed login attempts
sk_SK: Obmedziť neúspešné pokusy o prihlásenie

en: Link
sk_SK: Pripojiť

en: Link Read/Unread Status to Calibre Column
sk_SK: Prepojiť stav Prečítané/Neprečítané do Calibre stĺpca

en: Link to %(oauth)s Succeeded
sk_SK: Spojenie na %(oauth)s bolo úspešné

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Listen in Browser
sk_SK: Počúvať v prezerači

en: Loading...
sk_SK: Načítava sa...

en: Locale
sk_SK: Nastavenie jazyka

en: Location and name of access logfile (access.log for no entry)
sk_SK: Umiestnenie a meno denníkového súboru pre prístup (access.log keď nezadané)

en: Location and name of logfile (calibre-web.log for no entry)
sk_SK: Umiestnenie a meno denníkového súboru (calibre-web.log keď nezadané)

en: Location of Calibre Database
sk_SK: Umiestnenie databázy Calibre

en: Location of Unrar binary
sk_SK: Binárny súbor pre Unrar sa nenašiel

en: Log Level
sk_SK: Úroveň denníka

en: Log in with Magic Link
sk_SK: Prihlásiť sa cez Magic Link

en: Logfile Configuration
sk_SK: Konfigurácia súboru denníka

en: Logfile Location is not Valid, Please Enter Correct Path
sk_SK: Umiestnenie denníkového súboru je neplatné, zadajte prosím správnu cestu

en: Logfile viewer
sk_SK: Prezerač denníkového súboru

en: Login
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Login failed, No User Linked With OAuth Account
sk_SK: Prihlásenie zlyhalo, s OAuth účtom nie je spojený žiadny používateľ

en: Login type
sk_SK: Typ prihlásenia

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Logout User
sk_SK: Odhlásiť používateľa

en: Long Strip
sk_SK: Dlhý pás

en: Long Strip Display
sk_SK: Zobrazenie dlhý pás

en: Magic Link - Authorise New Device
sk_SK: Magic Link - Autorizovať nové zariadenie

en: Magic Link Remote Login
sk_SK: Vzdialené prihlásenie Magic Link

en: Malformed request
sk_SK: Chybne vytvorená žiadosť

en: Mark As Read
sk_SK: Označiť ako prečítané

en: Mark As Unread
sk_SK: Označiť ako neprečítané

en: Maximum Duration
sk_SK: Maximálne trvanie

en: Merge
sk_SK: Zlúčiť

en: Merge selected books
sk_SK: Zlúčiť vybrané knihy

en: Metadata Watch Channel ID
sk_SK: ID kanála na sledovanie metadát

en: Metadata successfully updated
sk_SK: Metadáta boli úspešne aktualizované

en: Minimum password length
sk_SK: Minimálna dĺžka hesla

en: More by
sk_SK: Viac od

en: Native
sk_SK: Prirodzené

en: New Password was sent to your email address
sk_SK: Na vašu e-mailovú adresu bolo odoslané nové heslo

en: New db location is invalid, please enter valid path
sk_SK: Nové umiestnenie databáze nie je platné, zadajte prosím správnu cestu

en: Next
sk_SK: Ďalší

en: Next Page
sk_SK: Nasledujúca stránka

en: Nightly
sk_SK: Nočný

en: No
sk_SK: Nie

en: No Result(s) found! Please try another keyword.
sk_SK: Nič sa nenaslo! Skúste, prosím iné kľúčové slovo.

en: No Results Found
sk_SK: Nič sa nenašlo

en: No Valid Book Language Given
sk_SK: Nebolo poskytnuté platné jazykové nastavenie pre knihu

en: No Valid Locale Given
sk_SK: Nebolo poskytnuté platné nastavenie jazyka

en: No admin user remaining, can't delete user
sk_SK: Nezostáva žiadny používateľ, nie je možné odobrať rolu správcu

en: No admin user remaining, can't remove admin role
sk_SK: Nezostáva žiadny správca, nie je možné odobrať rolu správcu

en: No release information available
sk_SK: Nie je dostupná informácia o vydaní

en: No update available. You already have the latest version installed
sk_SK: Nie je dostupná žiadna aktualizácia. Máte nainštalovanú najnovšiu verziu

en: No. of Authors to Display Before Hiding (0=Disable Hiding)
sk_SK: Počet autorov na zobrazenie pred ukrytím (0=Zakázať ukrývanie)

en: No. of Random Books to Display
sk_SK: Počet kníh na náhodné zobrazenie

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Not Linked to %(oauth)s
sk_SK: Nie je pripojený k %(oauth)s

en: OAuth Settings
sk_SK: Nastavenia OAuth

en: OK
sk_SK: V poriadku

en: Obtain %(provider)s OAuth Credential
sk_SK: Získať OAuth prístupové údaje pre %(provider)s

en: On another device, login and visit:
sk_SK: Na inom zariadení, prihlásiť sa a navštíviť:

en: Once verified, you will automatically be logged in on this device.
sk_SK: Po verifikácii budete automaticky prihlásený na tomto zariadení.

en: Only jpg/jpeg files are supported as coverfile
sk_SK: Ako súbor obálky knihy sú podporované iba súbory jpg/jpeg

en: Only jpg/jpeg/png/webp/bmp files are supported as coverfile
sk_SK: Ako súbor obálky knihy sú podporované iba súbory jpg/jpeg/png/webp/bmp

en: Oops! An account already exists for this Email.
sk_SK: Účet s touto e-mailovou adresou už existuje.

en: Oops! An account already exists for this Email. or name.
sk_SK: Účet s týmto menom alebo e-mailovou adresou už existuje.

en: Oops! An unknown error occurred. Please try again later.
sk_SK: Vyskytla sa neočakávaná chyba. Prosím, skúste to opäť neskôr.

en: Oops! Database Error: %(error)s.
sk_SK: Chyba databázy: %(error)s.

en: Oops! Email server is not configured, please contact your administrator.
sk_SK: Poštový server nie je nastavený, kontaktujte prosím správcu.

en: Oops! Please complete all fields.
sk_SK: Vyplňte prosím všetky polia.

en: Oops! Please configure the SMTP mail settings.
sk_SK: Nastavte prosím poštový server.

en: Oops! Please update your profile with a valid eReader Email.
sk_SK: Nastavte vo vašom profile platnú e-mailovú adresu pre vašu čítačku.

en: Oops! Selected book is unavailable. File does not exist or is not accessible
sk_SK: Vybraná kniha nie je dostupná. Súbor neexistuje alebo sa k nemu nedá pristupovať

en: Oops! There was an error sending book: %(res)s
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri posielaní knihy: %(res)s

en: Oops! Your Email is not allowed.
sk_SK: Vaša e-mailová adresa nie je povolená.

en: Open the .kobo/Kobo/Kobo eReader.conf file in a text editor and add (or edit):
sk_SK: Otvoriť súbor .kobo/Kobo/Kobo eReader.conf v textovom editore a pridať (alebo upraviť):

en: PDF Reader
sk_SK: PDF čítačka

en: Parameter not found
sk_SK: Parameter sa nenašiel

en: Parent Directory
sk_SK: Rodičovský adresár

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password doesn't comply with password validation rules
sk_SK: Heslo nedodržiava pravidlá validácie

en: Password length has to be between 1 and 40
sk_SK: Heslo musí byť dlhé 1 až 40 znakov

en: Path to Kepubify E-Book Converter
sk_SK: Cesta Kepubify prevádzaču e-kníh

en: Perform Update
sk_SK: Vykonať aktualizáciu

en: Performing Server shutdown, please close window.
sk_SK: Vypínam server, zavrite prosím okno.

en: Please Enter a LDAP Provider, Port, DN and User Object Identifier
sk_SK: Zadajte prosím poskytovateľa LDAP, port, DN a identifikátor používateľa

en: Please Enter a LDAP Service Account
sk_SK: Zadajte prosím konto pre LDAP službu

en: Please Enter a LDAP Service Account and Password
sk_SK: Zadajte prosím konto a heslo pre LDAP službu

en: Please access Calibre-Web from non localhost to get valid api_endpoint for kobo device
sk_SK: Prosím, pristupujte k Calibre-Web z nie lokálneho hostiteľa aby ste získali platný API koncový bod pre Kobo zariadenie

en: Please configure the SMTP mail settings first...
sk_SK: Najskôr nastavte poštový server, prosím...

en: Please configure your e-mail address first...
sk_SK: Prosím, najskôr si nastavte e-mailovú adresu...

en: Please do not refresh the page
sk_SK: Prosím, neskúšajte znovu načítať stránku

en: Please enter valid username to reset password
sk_SK: Na resetovanie hesla zadajte platné používateľské meno

en: Please wait one minute before next login
sk_SK: Počkajte, prosím minútku pred opätovným prihlásením

en: Please wait one minute to register next user
sk_SK: Počkajte, prosím minútku pred registráciou ďalšieho používateľa

en: Popular publications from this catalog based on Downloads.
sk_SK: Populárne publikácie z tohoto katalógu založené na počte stiahnutí.

en: Popular publications from this catalog based on Rating.
sk_SK: Populárne publikácie z tohoto katalógu založené na hodnotení.

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

en: Previous Page
sk_SK: Predchádzajúca stránka

en: Progress
sk_SK: Pokrok

en: Proxy unknown requests to Kobo Store
sk_SK: Proxy neznáme žiadosti na obchod Kobo

en: Public Registration
sk_SK: Verejná registrácia

en: Public Shelf
sk_SK: Verejná polica

en: Published
sk_SK: Vydané

en: Published Date
sk_SK: Dátum vydania

en: Published Date From
sk_SK: Dátum vydania od

en: Published Date To
sk_SK: Dátum vydania do

en: Published after
sk_SK: Vydané po

en: Published before
sk_SK: Vydané pred

en: Publisher
sk_SK: Vydavateľ

en: Publisher: %(name)s
sk_SK: Vydavateľ: %(name)s

en: Publishers
sk_SK: Vydavatelia

en: Publishing Date
sk_SK: Dátum vydania

en: Python module 'advocate' is not installed but is needed for cover uploads
sk_SK: Python modul 'advocate' nie je nainštalovaný ale je potrebný pre nahrávanie obálok kníh

en: Queue all books for metadata backup
sk_SK: Zaradiť všetky knihy na zálohovanie metadát

en: Random Books
sk_SK: Náhodné knihy

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: Rating <= %(rating)s
sk_SK: Hodnotenie <= %(rating)s

en: Rating >= %(rating)s
sk_SK: Hodnotenie >= %(rating)s

en: Rating Above
sk_SK: Hodnotenie lepšie ako

en: Rating Below
sk_SK: Hodnotenie horšie ako

en: Rating: %(rating)s stars
sk_SK: Hodnotenie: %(rating)s hviezdičiek

en: Rating: None
sk_SK: Hodnotenie: Žiadne

en: Ratings
sk_SK: Hodnotenia

en: Ratings list
sk_SK: Zoznam hodnotení

en: Read
sk_SK: Čítať

en: Read Books
sk_SK: Prečítané knihy

en: Read Status
sk_SK: Stav čítania

en: Read in Browser
sk_SK: Čítať v prezerači

en: Read status could not set: {}
sk_SK: Status čítania nie je možné nastaviť: {}

en: Recently added Books
sk_SK: Naposledy pridané knihy

en: Reconnect Calibre Database
sk_SK: Znovu naviazať spojenie s Calibre databázou

en: Reconnecting Calibre database
sk_SK: Spojenie s databázou sa znovu naväzuje

en: Reflow text when sidebars are open.
sk_SK: Preformátovať text keď sú otvorené bočné panely.

en: Refresh Thumbnail Cache
sk_SK: Obnoviť vyrovnávaciu pamäť pre náhľady

en: Register
sk_SK: Registrovať

en: Register New Account
sk_SK: Registrovať nový účet

en: Register with %(provider)s
sk_SK: Zaregistrovať s %(provider)s

en: Registration Email for user: %(name)s
sk_SK: Registračný e-mail pre používateľa: %(name)s

en: Regular Expression for Ignoring Columns
sk_SK: Regulárny výraz pre ignorované stĺpce

en: Regular Expression for Title Sorting
sk_SK: Regulárny výraz pre triedenie podľa názvu knihy

en: Remember Me
sk_SK: Zapamätať si ma

en: Remember Position
sk_SK: Zapamätať si pozíciu

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove Selections
sk_SK: Odstrániť výbery

en: Rename author from: '%(src)s' to '%(dest)s' failed with error: %(error)s
sk_SK: Premenovanie autora z: '%(src)s' na '%(dest)s' zlyhalo s chybou: %(error)s

en: Rename title from: '%(src)s' to '%(dest)s' failed with error: %(error)s
sk_SK: Zmena názvu knihy z: '%(src)s' na '%(dest)s' zlyhalo s chybou: %(error)s

en: Replacing files
sk_SK: Nahradzujú sa súbory

en: Requesting update package
sk_SK: Žiadosť o aktualizačný balík

en: Reset to Top
sk_SK: Resetovať na vrch

en: Reset user Password
sk_SK: Resetovať heslo používateľa

en: Restart
sk_SK: Reštart

en: Restore from archive
sk_SK: Obnoviť z archívu

en: Results for:
sk_SK: Výsledky pre:

en: Return to Home
sk_SK: Návrat domov

en: Reverse Proxy Header Name
sk_SK: Meno hlavičky pre reverznú proxy

en: Reverse Proxy Login
sk_SK: Prihlásenie na reverznú proxy

en: Revoke
sk_SK: Zrušiť

en: Revoke Gmail Access
sk_SK: Zrušiť Gmail účet

en: Right to Left
sk_SK: Sprava doľava

en: Rotate
sk_SK: Otočiť

en: Rotate Left
sk_SK: Otočiť doľava

en: Rotate Right
sk_SK: Otočiť doprava

en: Run Time
sk_SK: Čas spustenia

en: SMTP Hostname
sk_SK: SMTP hostiteľ

en: SMTP Login
sk_SK: SMTP prihlásenie

en: SMTP Password
sk_SK: SMTP heslo

en: SMTP Port
sk_SK: SMTP port

en: SSL Keyfile location (leave it empty for non-SSL Servers)
sk_SK: Umiestnenie SSL súboru s kľúčom (ponechať prázdne pre nie-SSL servery)

en: SSL certfile location (leave it empty for non-SSL Servers)
sk_SK: Umiestnenie SSL certifikačného súboru (ponechať prázdne pre nie-SSL servery)

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save and Send Test Email
sk_SK: Uložiť a poslať testovací e-mail

en: Scale
sk_SK: Mierka

en: Scale to Best
sk_SK: Zmeniť mierku na najlepšie

en: Scale to Height
sk_SK: Zmeniť mierku na výšku

en: Scale to Native
sk_SK: Zmeniť mierku na prirodzenú

en: Scale to Width
sk_SK: Zmeniť mierku na šírku

en: Scheduled Tasks
sk_SK: Naplánované úlohy

en: Scheduled tasks settings updated
sk_SK: Nastavenia naplánovaných úloh boli aktualizované

en: Scrollbar
sk_SK: Posúvatko

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search Library
sk_SK: Prehľadávať knižnicu

en: Search Term:
sk_SK: Vyhľadať výraz:

en: Search error!
sk_SK: Chyba pri vyhľadávaní!

en: Search keyword
sk_SK: Vyhľadať kľúčové slovo

en: Security Settings
sk_SK: Bezpečnostné nastavenia

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Select Allowed/Denied Custom Column Values
sk_SK: Vybrať Povolené/Zakázané používateľom definované hodnoty stĺpca

en: Select Allowed/Denied Custom Column Values of User
sk_SK: Vybrať Povolené/Zakázané používateľom definované hodnoty stĺpca pre používateľa

en: Select Allowed/Denied Tags
sk_SK: Vybrať Povolené/Zakázané značky

en: Select Allowed/Denied Tags of User
sk_SK: Vybrať Povolené/Zakázané značky pre používateľa

en: Select...
sk_SK: Vybrať...

en: Send %(format)s to eReader
sk_SK: Odoslať %(format)s do čítačky

en: Send to eReader
sk_SK: Poslať do čítačky

en: Send to eReader Email
sk_SK: Poslať na e-mail čítačky

en: Sepia
sk_SK: Sépia

en: Series
sk_SK: Série

en: Series ID
sk_SK: ID série

en: Series Index
sk_SK: Číslo v sérii

en: Series in this Library
sk_SK: Série v tejto knižnici

en: Series: %(serie)s
sk_SK: Série: %(serie)s

en: Server Configuration
sk_SK: Konfigurácia servera

en: Server External Port (for port forwarded API calls)
sk_SK: Externý port servera (pre portovo preposielané API volania)

en: Server Port
sk_SK: Port servera

en: Server restarted, please reload page.
sk_SK: Server bol reštartovaný, znovu načítajte stránku.

en: Session protection
sk_SK: Ochrana sedenia

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings DB is not Writeable
sk_SK: Nie je možné zapisovať do databázy nastavení

en: Setup Gmail Account
sk_SK: Nastaviť Gmail účet

en: Share with Everyone
sk_SK: Zdieľať s kýmkoľvek

en: Shelf %(title)s changed
sk_SK: Polica %(title)s bola zmenená

en: Shelf %(title)s created
sk_SK: Polica %(title)s bola vytvorená

en: Shelf successfully deleted
sk_SK: Polica bol úspešne vymazaná

en: Shelf: '%(name)s'
sk_SK: Polica: '%(name)s'

en: Shelves
sk_SK: Police

en: Show
sk_SK: Ukázať

en: Show Access Log:
sk_SK: Ukázať denník prístupu:

en: Show All
sk_SK: Zobraziť všetko

en: Show Archived Books
sk_SK: Zobraziť archivované knihy

en: Show Author Section
sk_SK: Zobraziť časť Autori

en: Show Books List
sk_SK: Zobraziť zoznam kníh

en: Show Calibre-Web Log:
sk_SK: Ukázať Calibre-Web denník

en: Show Category Section
sk_SK: Zobraziť časť Kategórie

en: Show Downloaded Books
sk_SK: Zobraziť stiahnuté knihy

en: Show File Formats Section
sk_SK: Zobraziť časť Súborové formáty

en: Show Hot Books
sk_SK: Zobraziť horúce knihy

en: Show Language Section
sk_SK: Zobraziť časť Jazyky

en: Show Publisher Section
sk_SK: Zobraziť časť vydavatelia

en: Show Random Books
sk_SK: Zobraziť náhodné knihy

en: Show Random Books in Detail View
sk_SK: Ukázať náhodné knihy v detailnom zobrazení

en: Show Ratings Section
sk_SK: Zobraziť časť Hodnotenia

en: Show Read and Unread
sk_SK: Zobraziť prečítané a neprečítané

en: Show Read/Unread Section
sk_SK: Zobraziť sekciu Prečítané/Neprečítané

en: Show Series Section
sk_SK: Zobraziť časť Série

en: Show Top Rated Books
sk_SK: Zobraziť najlepšie hodnotené knihy

en: Show recent books
sk_SK: Zobraziť nedávno čítané knihy

en: Show unread
sk_SK: Zobraziť neprečítané

en: Shutdown
sk_SK: Vypnúť

en: Simple
sk_SK: Jednoduchý

en: Single Page
sk_SK: Jedna stránka

en: Single Page Display
sk_SK: Zobrazenie na jednej stránke

en: Sorry you are not allowed to add a book to that shelf
sk_SK: Ľutujeme, do tejto police nemôžete pridať knihu

en: Sorry you are not allowed to create a public shelf
sk_SK: Ľutujeme, ale nie ste oprávnený vytvoriť verejnú policu

en: Sorry you are not allowed to edit this shelf
sk_SK: Ľutujeme, ale nie ste oprávnený upravovať túto policu

en: Sorry you are not allowed to remove a book from this shelf
sk_SK: Ľutujeme, ale nie ste oprávnený odstrániť knihu z tejto police

en: Sort according to book date, newest first
sk_SK: Triediť podľa dátumu knihy, najnovšie najskôr

en: Sort according to book date, oldest first
sk_SK: Triediť podľa dátumu knihy, najstaršie najskôr

en: Sort according to publishing date, newest first
sk_SK: Triediť podľa dátumu vydania, najnovšie najskôr

en: Sort according to publishing date, oldest first
sk_SK: Triediť podľa dátumu vydania, najstaršie najskôr

en: Sort ascending according to download count
sk_SK: Zotriediť podľa počtu stiahnutí vzostupne

en: Sort ascending according to series index
sk_SK: Zotriediť podľa čísla série vzostupne

en: Sort authors in alphabetical order
sk_SK: Zotriediť autorov v abecednom poradí

en: Sort authors in reverse alphabetical order
sk_SK: Zotriediť autorov v obrátenom abecednom poradí

en: Sort descending according to download count
sk_SK: Zotriediť podľa počtu stiahnutí zostupne

en: Sort descending according to series index
sk_SK: Zotriediť podľa čísla série zostupne

en: Sort title in alphabetical order
sk_SK: Triediť podľa názvu v abecednom poradí

en: Sort title in reverse alphabetical order
sk_SK: Triediť podľa názvu v obrátenom abecednom poradí

en: Source
sk_SK: Zdroj

en: Source or destination format for conversion missing
sk_SK: Chýba zdrojový alebo cieľový formát pre prevod

en: Stable
sk_SK: Stabilný

en: Standard Email Account
sk_SK: Štandardný e-mailový účet

en: Standard Theme
sk_SK: Štandardná téma

en: Start
sk_SK: Začať

en: Start Time
sk_SK: Začiatok

en: Started
sk_SK: Spustená

en: Statistics
sk_SK: Štatistika

en: Status
sk_SK: Stav

en: Stopping server
sk_SK: Zastavuje sa server

en: Stream output, can't be displayed
sk_SK: Prúdový výstup, nedá sa zobraziť

en: Strong
sk_SK: Silná

en: Success! Book queued for sending to %(eReadermail)s
sk_SK: Úspech! Kniha bola zaradená na odoslanie do %(eReadermail)s

en: Success! Books queued for Metadata Backup, please check Tasks for result
sk_SK: Úspech! Knihy boli zaradená do zálohovania metadát, skontrolujte si Úlohy na kontrolu

en: Success! Confirmation Email has been sent.
sk_SK: Úspech! Potvrdzujúci e-mail bol odoslaný.

en: Success! Database Reconnected
sk_SK: Spojenie s databázovo bolo úspešne znovu naviazané

en: Success! Gmail Account Verified.
sk_SK: Úspech! Gmail konto bolo verifikované.

en: Success! Password for user %(user)s reset
sk_SK: Úspech! Heslo pre používateľa %(user)s bolo resetované

en: Success! Please return to your device
sk_SK: Úspech! Vráťte sa k vašemu zariadeniu

en: Success! Profile Updated
sk_SK: Úspech! Profil bol aktualizovaný

en: Success! You are now logged in as: %(nickname)s
sk_SK: Úspech! Teraz ste prihlásený ako: %(nickname)s

en: Sync only books in selected shelves with Kobo
sk_SK: Synchronizovať s Kobo iba knihy vo vybraných policiach

en: Sync selected Shelves with Kobo
sk_SK: Synchronizovať vybrané police s Kobo

en: Sync this shelf with Kobo device
sk_SK: Synchronizovať túto policu so zariadením Kobo

en: System Statistics
sk_SK: Systémove štatistiky

en: Tag not found
sk_SK: Štítok sa nenašiel

en: Tags
sk_SK: Značka

en: Task
sk_SK: Úloha

en: Tasks
sk_SK: Úlohy

en: Test Email
sk_SK: Testovací e-mail

en: Test e-mail queued for sending to %(email)s, please check Tasks for result
sk_SK: Testovací e-mail bol zaradený na odoslanie na %(email)s, skontrolujte si výsledok v sekcii Úlohy

en: The latest Books
sk_SK: Najnovšie knihy

en: The requested file could not be read. Maybe wrong permissions?
sk_SK: Požadovaný súbor sa nedá čítať. Možne zlé oprávnenia?

en: Theme
sk_SK: Téma

en: There was an error
sk_SK: Nastala chyba

en: There was an error converting this book: %(res)s
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri prevode tejto knihy: %(res)s

en: There was an error sending the Test e-mail: %(res)s
sk_SK: Pri odosielaní testovacieho e-mailu sa vyskytla chyba: %(res)s

en: This Email has been sent via Calibre-Web.
sk_SK: Tento e-mail bol odoslaný skrz Calibre-Web.

en: This Field is Required
sk_SK: Toto pole je povinné

en: This book format will be permanently erased from database
sk_SK: Tento formát knihy bude navždy vymazaný z databázy

en: This book will be permanently erased from database
sk_SK: Táto kniha bude navždy vymazaná z databázy

en: This task will be cancelled. Any progress made by this task will be saved.
sk_SK: Táto úloha bude zrušená. Akýkoľvek pokrok vykonaný v tejto úlohe bude uložený.

en: This username is already taken
sk_SK: Toto meno používateľa sa už používa

en: This verification link will expire in 10 minutes.
sk_SK: Toto verifikačné prepojenie expiruje za 10 minút.

en: Timeout while establishing connection
sk_SK: Časový limit pre naviazanie spojenia vypršal

en: Title
sk_SK: Názov

en: Title Sort
sk_SK: Triedenie podľa názvu knihy

en: To:
sk_SK: Do:

en: Toggle Navigation
sk_SK: Prepnúť navigáciu

en: Token has expired
sk_SK: Žetón expiroval

en: Token not found
sk_SK: Žetón sa nenašiel

en: Top Rated Books
sk_SK: Najlepšie hodnotené knihy

en: Trusted Hosts (Comma Separated)
sk_SK: Hostitelia s dôverou (oddelené čiarkou)

en: UI Configuration
sk_SK: Konfigurácia používateľského rozhrania

en: Unauthenticated
sk_SK: Neautentifikovaný

en: Unexpected data while reading update information
sk_SK: Čítanie aktualizačnej informácie narazilo na neočakávané údaje

en: Unknown
sk_SK: Neznámy

en: Unknown Status
sk_SK: Neznámy stav

en: Unknown command
sk_SK: Neznámy príkaz

en: Unlink
sk_SK: Odpojiť

en: Unlink to %(oauth)s Failed
sk_SK: Odpojenie z %(oauth)s zlyhalo

en: Unlink to %(oauth)s Succeeded
sk_SK: Odpojenie z %(oauth)s bolo úspešné

en: Unrar binary file not found
sk_SK: Binárny súbor pre Unrar sa nenašiel

en: Unread Books
sk_SK: Neprečítané knihy

en: Unzipping update package
sk_SK: Rozbaľuje sa aktualizačný balík

en: Update Author Sort automatically
sk_SK: Automaticky aktualizovať triedeni podľa autora

en: Update Channel
sk_SK: Aktualizovať kanál

en: Update Title Sort automatically
sk_SK: Automaticky aktualizovať triedenie podľa názvu

en: Update failed:
sk_SK: Aktualizácia zlyhala:

en: Update file could not be saved in temp dir
sk_SK: Súbor aktualizácie nebolo možné uložiť do dočasného adresára

en: Update finished, please press okay and reload page
sk_SK: Aktualizácia dokončená, stlačte prosím OK a znovu načítajte stránku

en: Updating, please do not reload this page
sk_SK: Aktualizuje sa, neskúšajte znovu načítať stránku

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Upload Cover from Local Disk
sk_SK: Nahrať obálku knihy z miestneho disku

en: Upload Format
sk_SK: Formát nahrávania

en: Upload done, processing, please wait...
sk_SK: Nahrávanie ukončené, spracováva sa, počkajte prosím...

en: Uploaded book probably exists in the library, consider to change before upload new:
sk_SK: Nahrávaná kniha pravdepodobne existuje v knižnici, zvážte zmenu pred nahraním novej:

en: Uploading...
sk_SK: Nahráva sa...

en: Uploads
sk_SK: Nahrávania

en: Use Email as Username
sk_SK: Použiť e-mailovú adresu ako meno používateľa

en: Use Goodreads
sk_SK: Použiť Goodreads

en: Use Google Drive?
sk_SK: Používať Google Drive?

en: Use LDAP Authentication
sk_SK: Použiť LDAP autentifikáciu

en: Use OAuth
sk_SK: Použiť OAuth

en: Use Standard Authentication
sk_SK: Použiť štandardnú autentifikáciu

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User '%(nick)s' deleted
sk_SK: Používateľ '%(nick)s' bol zmazaný

en: User '%(nick)s' updated
sk_SK: Používateľ '%(nick)s' bol aktualizovaný

en: User '%(user)s' created
sk_SK: Používateľ '%(user)s' bol vytvorený

en: User Password policy
sk_SK: Zásady pre používateľské heslá

en: User has no rights to upload additional file formats
sk_SK: Používateľ nemá práva na nahranie dodatočných súborových formátov

en: User has no rights to upload cover
sk_SK: Používateľ nemá práva nahrať obálku knihy

en: User not found
sk_SK: Používateľ sa nenašiel

en: Username
sk_SK: Meno používateľa

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Value has to be true or false
sk_SK: Hodnota musí byť pravda alebo nepravda

en: Version
sk_SK: Verzia

en: Version Information
sk_SK: Informácia o verzii

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View Book on Save
sk_SK: Zobraziť knihu pri ukladaní

en: View Books
sk_SK: Zobraziť knihy

en: View Configuration
sk_SK: Zobraziť konfiguráciu

en: View Logs
sk_SK: Zobraziť denníky

en: View Restrictions based on Calibre column
sk_SK: Zobraziť obmedzenia založené na Calibre stĺpcoch

en: Visible Book Languages
sk_SK: Viditeľné jazyky kníh

en: Waiting
sk_SK: Čakajúca

en: Width
sk_SK: Na výšku

en: Wrong Username or Password
sk_SK: Nesprávne používateľské meno alebo heslo

en: Yes
sk_SK: Áno

en: You are missing permissions to delete books
sk_SK: Nemáte oprávnenia na mazanie kníh

en: You are not allowed to access localhost or the local network for cover uploads
sk_SK: Nemáte povolené pristupovať na lokálneho hostiteľa alebo lokálnu sieť na pre nahrávanie obálok kníh

en: You are not allowed to add a book to the shelf
sk_SK: Nemáte povolené pridať knihu do tejto police

en: You are now logged in as: '%(nickname)s'
sk_SK: Teraz ste prihlásený ako: '%(nickname)s'

en: Your Email
sk_SK: Váš e-mail

en: and hard disk
sk_SK: a pevný disk

en: caliBlur! Dark Theme
sk_SK: tmavá téma caliBlur!

en: client_secrets.json Is Not Configured For Web Application
sk_SK: client_secrets.json nie je nakonfiguraovaný pre webovú aplikáciu

en: eReader Email
sk_SK: e-mail pre čítačku

en: edit metadata
sk_SK: upraviť metadáta

en: epub Reader
sk_SK: čítačka epub

en: name
sk_SK: meno

en: not installed
sk_SK: nie je naištalované

en: reduce
sk_SK: znížiť

en: select an option
sk_SK: vybrať možnosť

en: size
sk_SK: veľkosť

en: txt Reader
sk_SK: textová čítačka

en: type
sk_SK: typ

en: via
sk_SK: cez

en: you are now logged in as: '%(nickname)s'
sk_SK: ste prihlásený ako: '%(nickname)s'

en: {} Stars
sk_SK: {} Hviezdičiek

en: {} User Successfully Imported
sk_SK: Používateľ bol naimportovaný

en: {} sync entries deleted
sk_SK: Zmazalo sa {} synchronizačných položiek

en: {} users deleted successfully
sk_SK: Zmazaných {} používateľov
