Calibre-Web - en to km_KH translation catalogue (330 entries)

en:  Search keyword
km_KH: ស្វែងរកពាក្យគន្លឹះ

en: %(name)s's profile
km_KH: ព័ត៌មានសង្ខេបរបស់ %(name)s

en: A shelf with the name '%(title)s' already exists.
km_KH: មានធ្នើដែលមានឈ្មោះ ‘%(title)s’ រួចហើយ។

en: About
km_KH: អំពី

en: Add new user
km_KH: បន្ថែមអ្នកប្រើប្រាស់ថ្មី

en: Add to shelf
km_KH: បន្ថែមទៅធ្នើ

en: Admin
km_KH: រដ្ឋបាល

en: Admin page
km_KH: ទំព័ររដ្ឋបាល

en: Admin user
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់រដ្ឋបាល

en: Administration
km_KH: កិច្ចការរដ្ឋបាល

en: Advanced Search
km_KH: ស្វែងរកកម្រិតខ្ពស់

en: Allow Changing Password
km_KH: អនុញ្ញាតឲប្តូរលេខសម្ងាត់

en: Allow Delete books
km_KH: អនុញ្ញាតឲលុបសៀវភៅ

en: Allow Downloads
km_KH: អនុញ្ញាតឲទាញយក

en: Allow Edit
km_KH: អនុញ្ញាតឲកែប្រែ

en: Allow Editing Public Shelfs
km_KH: អនុញ្ញាតឲកែប្រែធ្នើសាធារណៈ

en: Allow Uploads
km_KH: អនុញ្ញាតឲអាប់ឡូត

en: An unknown error occured.
km_KH: បញ្ហាដែលមិនដឹងបានកើតឡើង។

en: Ascending
km_KH: ពីតូចទៅធំ

en: Authenticate Google Drive
km_KH: វាយបញ្ចូលគណនី Google Drive

en: Author
km_KH: អ្នកនិពន្ធ

en: Authors
km_KH: អ្នកនិពន្ធ

en: Authors in this Library
km_KH: អ្នកនិពន្ធនានាក្នុងបណ្ណាល័យនេះ

en: Available languages
km_KH: ភាសាដែលមាន

en: Back
km_KH: មកក្រោយ

en: Basic Configuration
km_KH: ការកំណត់សាមញ្ញ

en: Basic txt Reader
km_KH: កម្មវិធីមើល txt សាមញ្ញ

en: Best rated Books
km_KH: សៀវភៅដែលមានការវាយតម្លៃល្អជាងគេ

en: Best rated books
km_KH: សៀវភៅដែលត្រូវបានវាយតម្លៃល្អជាងគេ

en: Book
km_KH: សៀវភៅ

en: Book Details
km_KH: ព័ត៌មានលម្អិតរបស់សៀវភៅ

en: Book Title
km_KH: ចំណងជើងសៀវភៅ

en: Book has been added to shelf: %(sname)s
km_KH: សៀវភៅត្រូវបានបន្ថែមទៅធ្នើ៖ %(sname)s

en: Book has been removed from shelf: %(sname)s
km_KH: សៀវភៅត្រូវបានដកចេញពីធ្នើ៖ %(sname)s

en: Book path %(path)s not found on Google Drive
km_KH: ទីតាំងសៀវភៅ %(path)s រកមិនឃើញក្នុង Google Drive

en: Book successfully queued for sending to %(kindlemail)s
km_KH: សៀវភៅបានចូលជួរសម្រាប់ផ្ញើទៅ %(kindlemail)s ដោយជោគជ័យ

en: Book will be deleted from Calibre database
km_KH: សៀវភៅនឹងត្រូវលុបចេញពី database របស់ Calibre

en: Books (A-Z)
km_KH: សៀវភៅពី A ទៅ Z

en: Books (Z-A)
km_KH: សៀវភៅពី Z ទៅ A

en: Books in this Library
km_KH: សៀវភៅនានាក្នុងបណ្ណាល័យនេះ

en: Books ordered by Author
km_KH: សៀវភៅរៀបតាមលំដាប់អ្នកនិពន្ធ

en: Books ordered by category
km_KH: សៀវភៅរៀបតាមលំដាប់ប្រភេទ

en: Books ordered by series
km_KH: សៀវភៅរៀបតាមលំដាប់ស៊េរី

en: Books organized in public shelfs, visible to everyone
km_KH: សៀវភៅដែលរៀបចំនៅក្នុងធ្នើសាធារណៈ អាចមើលឃើញដោយគ្រប់គ្នា

en: Books per page
km_KH: ចំនួនសៀវភៅក្នុងមួយទំព័រ

en: Browse
km_KH: រុករក

en: Calibre DB dir
km_KH: ទីតាំង database Calibre

en: Calibre library statistics
km_KH: ស្ថិតិបណ្ណាល័យ Calibre

en: Callback domain is not verified, please follow steps to verify domain in google developer console
km_KH: Callback domain មិនទាន់បានផ្ទៀងផ្ទាត់ឲប្រើទេ សូមធ្វើតាមជំហានដើម្បីផ្ទៀងផ្ទាត់ domain នៅក្នុង Google Developer Console

en: Categories
km_KH: ប្រភេទនានា

en: Categories in this Library
km_KH: ប្រភេទនានាក្នុងបណ្ណាល័យនេះ

en: Category list
km_KH: បញ្ជីប្រភេទ

en: Category: %(name)s
km_KH: ប្រភេទ៖ %(name)s

en: Certfile location is not valid, please enter correct path
km_KH: ទីតាំងរបស់ certfile មិនត្រឹមត្រូវ សូមបញ្ចូលទីតាំងត្រឹមត្រូវ

en: Change SMTP settings
km_KH: ប្តូរការកំណត់ SMTP

en: Change order
km_KH: ប្តូរលំដាប់

en: Change order of Shelf: '%(name)s'
km_KH: ប្តូរលំដាប់ធ្នើ៖ ‘%(name)s’

en: Check for update
km_KH: រកមើលបច្ចុប្បន្នភាព

en: Choose a username
km_KH: ជ្រើសរើសឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់

en: Click the cover to load metadata to the form
km_KH: ចុចលើគម្របដើម្បីបញ្ចូលទិន្នន័យមេតាទៅក្នុង form

en: Close
km_KH: បិទ

en: Configuration
km_KH: ការកំណត់

en: Cover URL (jpg, cover is downloaded and stored in database, field is afterwards empty again)
km_KH: URL របស់ក្របមុខ (ឯកសារ JPG ក្របមុខត្រូវបានទាញយក និងរក្សាទុកក្នុង database ក្រោយមកចន្លោះនេះទទេម្តងទៀត)

en: Create a Shelf
km_KH: បង្កើតធ្នើ

en: DB location is not valid, please enter correct path
km_KH: ទីតាំងរបស់ database មិនត្រឹមត្រូវ សូមបញ្ចូលទីតាំងត្រឹមត្រូវ

en: DLS
km_KH: ឯកសារ DLS

en: Database connections are closed
km_KH: ទំនាក់ទំនងទៅមូលដ្ឋានទិន្នន័យត្រូវបានផ្តាច់

en: Default settings for new users
km_KH: ការកំណត់មកស្រាប់សម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់ថ្មី

en: Default visibilities for new users
km_KH: ភាពមើលឃើញដែលមកស្រាប់សម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់ថ្មី

en: Delete
km_KH: លុប

en: Delete Book
km_KH: លុបសៀវភៅ

en: Delete finished tasks
km_KH: លុបការងារដែលបានបញ្ចប់

en: Delete formats:
km_KH: លុបឯកសារទម្រង់៖

en: Delete this Shelf
km_KH: លុបធ្នើនេះ

en: Delete this user
km_KH: លុបអ្នកប្រើប្រាស់នេះ

en: Descending
km_KH: ពីធំទៅតូច

en: Description
km_KH: ពិពណ៌នា

en: Description:
km_KH: ពិពណ៌នា

en: Discover
km_KH: ស្រាវជ្រាវ

en: Discover (Random Books)
km_KH: ស្រាវជ្រាវ (សៀវភៅចៃដន្យ)

en: Do you really want to delete the shelf?
km_KH: តើអ្នកពិតជាចង់លុបធ្នើនេះមែនទេ?

en: Download
km_KH: ទាញយក

en: Downloading update package
km_KH: កំពុងទាញយកឯកសារបច្ចុប្បន្នភាព

en: Drag 'n drop to rearrange order
km_KH: ទាញដើម្បីប្តូរលំដាប់

en: E-Book converter settings
km_KH: ការកំណត់របស់កម្មវិធីបម្លែង eBook

en: E-mail: %(book)s
km_KH: អ៊ីមែល៖ %(book)s

en: Ebook-converter failed: %(error)s
km_KH: Ebook-converter បានបរាជ័យ៖ %(error)s

en: Edit
km_KH: កែប្រែ

en: Edit User %(nick)s
km_KH: កែប្រែអ្នកប្រើប្រាស់ %(nick)s

en: Edit a shelf
km_KH: កែប្រែធ្នើ

en: Edit metadata
km_KH: កែប្រែទិន្នន័យមេតា

en: Enable anonymous browsing
km_KH: អនុញ្ញាតការរុករកដោយអនាមិក

en: Enable public registration
km_KH: អនុញ្ញាតការចុះឈ្មោះសាធារណៈ

en: Enable remote login ("magic link")
km_KH: អនុញ្ញាតការ login ពីចម្ងាយ (ឬ “magic link”)

en: Enable uploading
km_KH: អនុញ្ញាតការអាប់ឡូត

en: Encryption
km_KH: ការអ៊ិនគ្រីប

en: Error editing book, please check logfile for details
km_KH: មានបញ្ហាពេលកែប្រែសៀវភៅ សូមពិនិត្យមើល logfile សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម

en: Error opening eBook. File does not exist or file is not accessible
km_KH: មានបញ្ហាពេលបើកឯកសារ eBook ។ ពុំមានឯកសារ ឬឯកសារនេះមិនអាចបើកបាន

en: Error opening eBook. File does not exist or file is not accessible:
km_KH: មានបញ្ហាពេលបើកឯកសារ eBook ។ មិនមានឯកសារនេះ ឬមិនអាចបើកបាន៖

en: Error opening shelf. Shelf does not exist or is not accessible
km_KH: មានបញ្ហាពេលបើកធ្នើ។ ពុំមានធ្នើ ឬមិនអាចបើកបាន

en: Excecution permissions missing
km_KH: ខ្វះសិទ្ធិប្រតិបត្តិការ

en: Exclude Languages
km_KH: លើកលែងភាសា

en: Exclude Series
km_KH: លើកលែងស៊េរី

en: Exclude Tags
km_KH: លើកលែង tag

en: Failed
km_KH: បានបរាជ័យ

en: Failed to create path %(path)s (Permission denied).
km_KH: មិនអាចបង្កើតទីតាំង %(path)s (ពុំមានសិទ្ធិ)។

en: Failed to delete file %(file)s (Permission denied).
km_KH: មិនអាចលុបឯកសារ %(file)s (មិនមានសិទ្ធិ)។

en: Failed to store file %(file)s (Permission denied).
km_KH: មិនអាចរក្សាទុកឯកសារ %(file)s (មិនមានសិទ្ធិ)។

en: Failed to store file %(file)s.
km_KH: មិនអាចរក្សាទុកឯកសារ %(file)s ។

en: Feature Configuration
km_KH: ការកំណត់មុខងារ

en: File %(file)s not found on Google Drive
km_KH: ឯកសារ %(file)s រកមិនឃើញក្នុង Google Drive

en: File extension '%(ext)s' is not allowed to be uploaded to this server
km_KH: ឯកសារប្រភេទ '%(ext)s' មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឲអាប់ឡូដទៅម៉ាស៊ីន server នេះទេ

en: File format %(ext)s added to %(book)s
km_KH: ឯកសារទម្រង់ %(ext)s ត្រូវបានបន្ថែមទៅ %(book)s

en: File to be uploaded must have an extension
km_KH: ឯកសារដែលត្រូវអាប់ឡូដត្រូវមានកន្ទុយឯកសារ

en: Finished
km_KH: បានបញ្ចប់

en: From e-mail
km_KH: ពីអ៊ីមែល

en: From mail
km_KH: ពីអ៊ីមែល

en: Get metadata
km_KH: មើលទិន្នន័យមេតា

en: Go!
km_KH: ទៅ!

en: Goodreads API Key
km_KH: Goodreads API key

en: Goodreads API Secret
km_KH: Goodreads API secret

en: Google Drive Calibre folder
km_KH: Folder របស់ Google Drive Calibre

en: Google Drive config problem
km_KH: មានបញ្ហាកំណត់ប្រើជាមួយ Google Drive

en: Hide all tasks
km_KH: លាក់ការងារទាំងអស់

en: Hot Books
km_KH: សៀវភៅដែលមានប្រជាប្រិយភាព

en: Hot Books (most downloaded)
km_KH: សៀវភៅដែលត្រូវបានទាញយកច្រើនជាងគេ

en: Import of optional Google Drive requirements missing
km_KH: ខ្វះការនាំចូលតម្រូវការបន្ថែមរបស់ Google Drive

en: In Library
km_KH: នៅក្នុងបណ្ណាល័យ

en: Installed Version
km_KH: លេខ version ដែលបានតម្លើង

en: Keyfile location is not valid, please enter correct path
km_KH: ទីតាំងរបស់ keyfile មិនត្រឹមត្រូវ សូមបញ្ចូលទីតាំងត្រឹមត្រូវ

en: Keyword
km_KH: ពាក្យគន្លឹះ

en: Kindle
km_KH: ឧបករណ៍ Kindle

en: Kindle E-Mail
km_KH: អ៊ីមែល Kindle

en: Kindlegen failed with Error %(error)s. Message: %(message)s
km_KH: Kindlegen បានបរាជ័យដោយមានកំហុស %(error)s. សារ៖ %(message)s

en: Language
km_KH: ភាសា

en: Language: %(name)s
km_KH: ភាសា៖ %(name)s

en: Languages
km_KH: ភាសានានា

en: Library Configuration
km_KH: ការកំណត់បណ្ណាល័យ

en: Link read/unread status to Calibre column
km_KH: ភ្ជាប់ស្ថានភាពបានអាន/មិនទាន់បានអានទៅជួរឈររបស់ Calibre

en: Linked libraries
km_KH: បណ្ណាល័យដែលមានទំនាក់ទំនង

en: Loading...
km_KH: កំពុងដំណើរការ...

en: Location and name of logfile (calibre-web.log for no entry)
km_KH: ទីតាំង និងឈ្មោះ logfile (calibre-web.log ប្រសិនបើទទេ)

en: Location of Calibre database
km_KH: ទីតាំង database របស់ Calibre

en: Log Level
km_KH: កម្រិត log

en: Log in with magic link
km_KH: ចូលប្រើប្រាស់ដោយ magic link

en: Logfile Configuration
km_KH: ការកំណត់ logfile

en: Logfile location is not valid, please enter correct path
km_KH: ទីតាំងរបស់ logfile មិនត្រឹមត្រូវ សូមបញ្ចូលទីតាំងត្រឹមត្រូវ

en: Login
km_KH: ចូលប្រើប្រាស់

en: Logout
km_KH: ចេញពីការប្រើប្រាស់

en: More by
km_KH: បន្ថែមទៀតដោយ

en: New Books
km_KH: សៀវភៅថ្មីៗ

en: Newest
km_KH: ថ្មីជាងគេ

en: Newest Books
km_KH: សៀវភៅថ្មីៗជាងគេ

en: Next
km_KH: បន្ទាប់

en: Nickname
km_KH: ឈ្មោះហៅក្រៅ

en: No
km_KH: ទេ

en: No Results for:
km_KH: គ្មានលទ្ធផលសម្រាប់៖

en: No converter
km_KH: គ្មានកម្មវិធីបម្លែង

en: No. of random books to show
km_KH: ចំនួនសៀវភៅចៃដន្យដើម្បីបង្ហាញ

en: None
km_KH: គ្មាន

en: Obtain an API Key
km_KH: ទាញយក API key

en: Ok
km_KH: បាទ/ចាស

en: Oldest
km_KH: ចាស់ជាងគេ

en: Oldest Books
km_KH: សៀវភៅចាស់ជាងគេ

en: Once you do so, you will automatically get logged in on this device.
km_KH: ក្រោយពីនេះ អ្នកនឹងត្រូវបានឲចូលប្រើប្រាស់ក្នុងឧបករណ៍នេះដោយស្វ័យប្រវត្តិ។

en: PDF.js viewer
km_KH: កម្មវិធីមើល PDF.js

en: Password
km_KH: លេខសម្ងាត់

en: Path to convertertool
km_KH: ទីតាំងរបស់កម្មវិធីបម្លែង

en: Perform Update
km_KH: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព

en: Performing shutdown of server, please close window
km_KH: កំពុងបិទម៉ាស៊ីន server សូមបិទផ្ទាំងនេះ

en: Please configure the SMTP mail settings first...
km_KH: សូមកំណត់អ៊ីមែល SMTP ជាមុនសិន

en: Please fill out all fields!
km_KH: សូមបំពេញចន្លោះទាំងអស់!

en: Please finish Google Drive setup after login
km_KH: សូមបញ្ចប់ការភ្ជាប់ទៅ Google Drive ក្រោយពេល login

en: Please try a different search
km_KH: សូមសាកល្បងស្វែងរកផ្សេងទៀត

en: Popular publications from this catalog based on Downloads.
km_KH: ការបោះពុម្ភផ្សាយដែលមានប្រជាប្រិយភាពពីកាតាឡុកនេះផ្អែកលើការទាញយក

en: Popular publications from this catalog based on Rating.
km_KH: ការបោះពុម្ភផ្សាយដែលមានប្រជាប្រិយភាពពីកាតាឡុកនេះផ្អែកលើការវាយតម្លៃ

en: Port
km_KH: លេខ port

en: Previous
km_KH: មុន

en: Profile updated
km_KH: ព័ត៌មានសង្ខេបបានកែប្រែ

en: Program library
km_KH: Library របស់កម្មវិធី

en: Progress
km_KH: ដំណើរការ

en: Public Shelves
km_KH: ធ្នើសាធារណៈ

en: Public registration
km_KH: ការចុះឈ្មាះសាធារណៈ

en: Published after
km_KH: បានបោះពុម្ភក្រោយ

en: Published before
km_KH: បានបោះពុម្ភមុន

en: Publisher
km_KH: អ្នកបោះពុម្ភ

en: Publishing date
km_KH: ថ្ងៃបោះពុម្ភ

en: Publishing date from
km_KH: ថ្ងៃបោះពុម្ភចាប់ពី

en: Publishing date to
km_KH: ថ្ងៃបោះពុម្ភរហូតដល់

en: Random Books
km_KH: សៀវភៅចៃដន្យ

en: Rating
km_KH: ការវាយតម្លៃ

en: Rating <= %(rating)s
km_KH: ការវាយតម្លៃ <= %(rating)s

en: Rating >= %(rating)s
km_KH: ការវាយតម្លៃ >= %(rating)s

en: Rating bigger than
km_KH: ការវាយតម្លៃលើសពី

en: Rating less than
km_KH: ការវាយតម្លៃតិចជាង

en: Read
km_KH: អាន

en: Read Books
km_KH: សៀវភៅដែលបានអានរួច

en: Read a Book
km_KH: អានសៀវភៅ

en: Read in browser
km_KH: អានក្នុងកម្មវិធី browser

en: Recent Downloads
km_KH: ការទាញយកថ្មីៗ

en: Recently Added
km_KH: ទើបបន្ថែមថ្មីៗ

en: Recently Added Books
km_KH: សៀវភៅដែលទើបបានបន្ថែម

en: Reconnect to Calibre DB
km_KH: ភ្ជាប់ទៅ database Calibre ម្តងទៀត

en: Reflow text when sidebars are open.
km_KH: សេរេអត្ថបទនៅពេលបើកផ្ទាំងចំហៀង។

en: Register
km_KH: ចុះឈ្មោះ

en: Register a new account
km_KH: ចុះឈ្មោះបង្កើតគណនីថ្មី

en: Regular expression for ignoring columns
km_KH: Regular expression សម្រាប់រំលងជួរឈរ

en: Regular expression for title sorting
km_KH: Regular expression ដើម្បីរៀបចំណងជើងតាមលំដាប់

en: Remember me
km_KH: ចងចាំខ្ញុំ

en: Remote login
km_KH: ការចូលប្រើប្រាស់ពីចម្ងាយ

en: Rename author from: '%(src)s' to '%(dest)s' failed with error: %(error)s
km_KH: ប្តូរអ្នកនិពន្ធពី “%(src)s” ទៅជា “%(dest)s” បរាជ័យដោយបញ្ហា: %(error)s

en: Rename title from: '%(src)s' to '%(dest)s' failed with error: %(error)s
km_KH: ប្តូរចំណងជើងពី “%(src)s” ទៅជា “%(dest)s” បរាជ័យដោយបញ្ហា: %(error)s

en: Requesting update package
km_KH: កំពុងស្នើសុំឯកសារបច្ចុប្បន្នភាព

en: Results for:
km_KH: លទ្ធផលសម្រាប់៖

en: Revoke
km_KH: ដកសិទ្ធិ

en: Runtime
km_KH: រយៈពេលដែលបានចាប់ផ្តើម

en: SMTP hostname
km_KH: ឈ្មោះម៉ាស៊ីន SMTP

en: SMTP login
km_KH: អ្នកចូលប្រើ SMTP

en: SMTP password
km_KH: លេខសម្ងាត់ SMTP

en: SMTP port
km_KH: លេខ port SMTP

en: SMTP port (usually 25 for plain SMTP and 465 for SSL and 587 for STARTTLS)
km_KH: លេខ port SMTP (ជាធម្មតាលេខ 25 សម្រាប់ SMTP ធម្មតា ឬ 465 សម្រាប់ SSL ឬ 587 សម្រាប់ STARTTLS)

en: SSL Keyfile location (leave it empty for non-SSL Servers)
km_KH: ទីតាំង SSL keyfile (ទុកទទេសម្រាប់ម៉ាស៊ីន server ដែលមិនប្រើ SSL)

en: SSL certfile location (leave it empty for non-SSL Servers)
km_KH: ទីតាំង SSL certfile (ទុកទទេសម្រាប់ម៉ាស៊ីន server ដែលមិនប្រើ SSL)

en: Save settings
km_KH: រក្សាទុកការកំណត់

en: Save settings and send Test E-Mail
km_KH: រក្សាទុកការកំណត់រួចផ្ញើអ៊ីមែលសាកល្បង

en: Search
km_KH: ស្វែងរក

en: Search error!
km_KH: ការស្វែងរកមានកំហុស!

en: Send to Kindle
km_KH: ផ្ញើទៅ Kindle

en: Series
km_KH: ស៊េរី

en: Series id
km_KH: លេខសម្គាល់ស៊េរី

en: Series in this Library
km_KH: ស៊េរីនានាក្នុងបណ្ណាល័យនេះ

en: Series list
km_KH: បញ្ជីស៊េរី

en: Series: %(serie)s
km_KH: ស៊េរី៖ %(serie)s

en: Server Configuration
km_KH: ការកំណត់ម៉ាស៊ីន server

en: Server Port
km_KH: លេខ port របស់ម៉ាស៊ីន server

en: Server restarted, please reload page
km_KH: ម៉ាស៊ីន server បានដំណើរការម្តងទៀត សូមបើកទំព័រជាថ្មី

en: Settings
km_KH: ការកំណត់

en: Shelf %(title)s changed
km_KH: ធ្នើឈ្មោះ %(title)s ត្រូវបានប្តូរ

en: Shelf %(title)s created
km_KH: ធ្នើឈ្មោះ %(title)s ត្រូវបានបង្កើត

en: Shelf will be lost for everybody and forever!
km_KH: ធ្នើនេះនឹងបាត់បង់ជាអចិន្ត្រៃយ៍សម្រាប់គ្រប់គ្នា!

en: Shelf: '%(name)s'
km_KH: ធ្នើ៖ ‘%(name)s’

en: Show Random Books
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅចៃដន្យ

en: Show all
km_KH: បង្ហាញទាំងអស់

en: Show author selection
km_KH: បង្ហាញជម្រើសអ្នកនិពន្ធ

en: Show best rated books
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅដែលមានការវាយតម្លៃល្អជាងគេ

en: Show books with language
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅដែលមានភាសា

en: Show category selection
km_KH: បង្ហាញជម្រើសប្រភេទ

en: Show hot books
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅដែលមានប្រជាប្រិយភាព

en: Show language selection
km_KH: បង្ហាញផ្នែកភាសា

en: Show mature content
km_KH: បង្ហាញមាតិកាសម្រាប់មនុស្សពេញវ័យ

en: Show random books
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅចៃដន្យ

en: Show random books in detail view
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅចៃដន្យក្នុងការបង្ហាញជាពិស្តារ

en: Show read and unread
km_KH: បង្ហាញអានរួច និងមិនទាន់អាន

en: Show recent books
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅមកថ្មី

en: Show series selection
km_KH: បង្ហាញជម្រើសស៊េរី

en: Show sorted books
km_KH: បង្ហាញសៀវភៅដែលរៀបតាមលំដាប់

en: Sorry you are not allowed to remove a book from this shelf: %(sname)s
km_KH: សូមអភ័យទោស អ្នកមិនមានសិទ្ធិដកសៀវភៅចេញពីធ្នើនេះទេ៖ %(sname)s

en: Sort By
km_KH: រៀបតាម

en: Sorted Books
km_KH: សៀវភៅរៀបតាមលំដាប់

en: Source
km_KH: ប្រភព

en: Standard Theme
km_KH: ការតុបតែងសម្រាប់ប្រើ

en: Start
km_KH: ចាប់ផ្តើម

en: Started
km_KH: បានចាប់ផ្តើម

en: Starttime
km_KH: ពេលចាប់ផ្តើម

en: Statistics
km_KH: ស្ថិតិ

en: Status
km_KH: ស្ថានភាព

en: Submit
km_KH: បញ្ចូល

en: Success! Please return to your device
km_KH: ជោគជ័យ! សូមវិលមកឧបករណ៍អ្នកវិញ

en: Tags
km_KH: Tag

en: Tags for Mature Content
km_KH: Tag សម្រាប់មាតិកាសម្រាប់មនុស្សពេញវ័យ

en: Task
km_KH: ការងារ

en: Tasks
km_KH: កិច្ចការនានា

en: Tasks list
km_KH: បញ្ជីការងារ

en: The latest Books
km_KH: សៀវភៅចុងក្រោយគេ

en: The requested file could not be read. Maybe wrong permissions?
km_KH: ឯកសារដែលបានស្នើសុំមិនអាចបើកបានទេ។ អាចនឹងខុសសិទ្ធិប្រើប្រាស់ទេដឹង?

en: Theme
km_KH: ការតុបតែង

en: There was an error
km_KH: មានបញ្ហា

en: There was an error sending this book: %(res)s
km_KH: មានបញ្ហានៅពេលផ្ញើសៀវភៅនេះ៖ %(res)s

en: Title
km_KH: ចំណងជើង

en: Toggle navigation
km_KH: បិទ/បើកការរុករក

en: Token has expired
km_KH: វត្ថុតាងហួសពេលកំណត់

en: Token not found
km_KH: រកមិនឃើញវត្ថុតាង

en: UI Configuration
km_KH: ការកំណត់ផ្ទាំងប្រើប្រាស់

en: Unknown
km_KH: មិនដឹង

en: Unread Books
km_KH: សៀវភៅដែលមិនទាន់បានអាន

en: Unzipping update package
km_KH: កំពុងពន្លាឯកសារបច្ចុប្បន្នភាព

en: Update finished, please press okay and reload page
km_KH: ការធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពបានបញ្ចប់ សូមចុច okay រួចបើកទំព័រជាថ្មី

en: Updating, please do not reload page
km_KH: កំពុងធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព សូមកុំបើកទំព័រជាថ្មី

en: Upload
km_KH: អាប់ឡូដ

en: Upload format
km_KH: ទម្រង់អាប់ឡូដ

en: Uploading
km_KH: កំពុងអាប់ឡូដ

en: Uploading...
km_KH: កំពុងអាប់ឡូត...

en: Use
km_KH: ប្រើប្រាស់

en: Use Google Drive?
km_KH: ប្រើ Google Drive ឬ?

en: Use Kindlegen
km_KH: ប្រើ Kindlegen

en: Use calibre's ebook converter
km_KH: ប្រើកម្មវិធីបម្លែង eBook របស់ Calibre

en: User
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់

en: User '%(nick)s' deleted
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់ ‘%(nick)s’ ត្រូវបានលុប

en: User '%(nick)s' updated
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់ ‘%(nick)s’ ត្រូវបានកែប្រែ

en: User '%(user)s' created
km_KH: បានបង្កើតអ្នកប្រើប្រាស់ ‘%(user)s’

en: User list
km_KH: បញ្ជីអ្នកប្រើប្រាស់

en: User's own shelfs, only visible to the current user himself
km_KH: ធ្នើផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ អាចមើលឃើញដោយអ្នកប្រើប្រាស់នេះប៉ុណ្ណោះ

en: Username
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់

en: Using your another device, visit
km_KH: ដោយប្រើប្រាស់ឧបករណ៍ផ្សេងទៀតរបស់អ្នក សូមចូលទៅ

en: View Configuration
km_KH: មើលការកំណត់

en: Waiting
km_KH: កំពុងរង់ចាំ

en: Wrong Username or Password
km_KH: ខុសឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ ឬលេខសម្ងាត់

en: Yes
km_KH: បាទ/ចាស

en: Your Shelves
km_KH: ធ្នើរបស់អ្នក

en: Your email address
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលរបស់អ្នក

en: and from hard disk
km_KH: និងពីថាសរឹង

en: and log in
km_KH: រួចចូលប្រើប្រាស់

en: caliBlur! Dark Theme
km_KH: ការតុបតែងពណ៌ងងឹត caliBlur!

en: client_secrets.json is missing or not readable
km_KH: មិនមានឯកសារ client_secrets.json ឬមិនអាចបើកបាន

en: client_secrets.json is not configured for web application
km_KH: ឯកសារ client_secrets.json មិនទាន់បានកំណត់សម្រាប់កម្មវិធីវែប

en: create a shelf
km_KH: បង្កើតធ្នើ

en: edit metadata
km_KH: កែប្រែទិន្នន័យមេតា

en: language
km_KH: ភាសា

en: login
km_KH: ចូលប្រើ

en: not installed
km_KH: មិនបានតម្លើង

en: of
km_KH: នៃ

en: please don't refresh the page
km_KH: សូមកុំបើកទំព័រជាថ្មី

en: register
km_KH: ចុះឈ្មោះ

en: search
km_KH: ស្វែងរក

en: should the shelf be public?
km_KH: តើធ្នើនេះគួរជាសាធារណៈទេ?

en: successfully deleted shelf %(name)s
km_KH: បានបង្កើតធ្នើឈ្មោះ %(name)s ដោយជោគជ័យ

en: unknown
km_KH: មិនដឹង

en: via
km_KH: តាមរយៈ

en: view book after edit
km_KH: មើលសៀវភៅក្រោយពីកែប្រែ

en: you are now logged in as: '%(nickname)s'
km_KH: ឥឡូវអ្នកបានចូលដោយមានឈ្មោះថា៖ ‘%(nickname)s’
